potoczki-ikony

Nauka i zabawa

dla Całej rodziny

Potoczki 7, Ząb

Szkoła narciarska

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to doskonały pomysł, jeżeli chodzi o ferie zimowe. A jeżeli przy okazji można się czegoś nauczyć? Tym bardziej super! Dlatego z ogromną przyjemnością zachęcamy Państwa do przyjrzenia się bliżej naszej szkole narciarskiej Ząb.

Wielu osobom jazda na nartach czy snowboardzie wydaje się trudna. Nic bardziej mylnego! Z naszą pomocą w mgnieniu oka zdobędą Państwo tę umiejętność i wkrótce będą mogli cieszyć się jazdą bez obecności instruktora.

Zarówno ci z Państwa, którzy doskonale jeżdżą, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami czy snowboardem, doskonale odnajdą się na naszym wyciągu narciarskim Potoczki, na którym odbywają się lekcje. Nie obiecujemy Państwu jedynie miłej atmosfery - to oczywiste, w końcu jazda na nartach czy snowboardzie to nasza pasja! Zapewniamy natomiast, że nasz stok jest profesjonalnie naśnieżany i przygotowywany przez ratraki, dzięki czemu jazda będzie prawdziwą przyjemnością.

Kogo do nas zapraszamy? Wszystkich! Nauka jazdy z naszą pomocą będzie dla Państwa niemałą przyjemnością. Martwi Państwa brak sprzętu? Nie ma sprawy, na miejscu przygotowaliśmy wypożyczalnie oraz sklepy, w których można się zaopatrzyć w profesjonalny sprzęt narciarski i snowboardowy oraz w niezbędne akcesoria.

Raz jeszcze powtórzymy: szkoła narciarska Ząb - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku dla całych rodzin! Zapraszamy. Obiecujemy, że nauczymy jeździć każdego.

Szkoła narciarska Ząb

Jak to się zaczęło?

logo-zabLicencjonowana Szkoła Narciarska „Ząb” powstała w 2004 roku. To właśnie wtedy postanowiliśmy połączyć swoje siły i doświadczenie po to, by jeszcze lepiej przekazywać zamiłowanie do śniegu, przyrody i aktywności fizycznej - innymi słowy - zarażać miłością do narciarstwa.

Inicjatorami założenia szkoły byli Staszek i Piotrek Staszel, a od samego początku wspierali ich Jasiek Gąsienica, Sławek Lassak, Łukasz Stoch i Paweł Madej.

W pierwszym roku działalności kierownictwo merytoryczne (Kierownik Wyszkolenia) objął Krzysiek Włodarczyk. Pomocą wsparł nas również Robert Dutkiewicz.

Na stoku
Pracując z uczniami na stoku zawsze staramy się stworzyć miłą atmosferę i przekazać możliwie największy zasób wiedzy. Naszym priorytetem zawsze było i jest zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko naszym podopiecznym, lecz również wszystkim użytkownikom stoku. Stąd też co roku propagujemy zasady bezpiecznego narciarstwa, między innymi poprzez popularyzację dekalogu narciarza – czyli swoistego „kodeksu drogowego” na stoku. Doszkalamy się również w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy, by w razie potrzeby interweniować. Czytaj dalej...

www.snzab.pl

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net