potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki 7, Ząb

Strefa kibica

W miniony weekend na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pyeongchang, odbył się konkurs skoków narciarskich, w którym startowali nasi zawodnicy. Była to świetna okazja, aby wspólnie ich kibicować. Z tej okazji w Ośrodku Narciarskim Potoczki w rodzinnej miejscowości Kamila Stocha - Zębie zorganizowana została strefa kibica. Ustawiony został olbrzymi telebim, na którym transmitowany były sobotnie zawody.

kibicowanie w zębie

Wspólne kibicowanie

Wydarzenie, jak również w zeszłym roku cieszyło się dużym zainteresowanie. Na miejscu zebrali się liczni kibice oraz narciarze, z szalikami i czapkami w narodowych barwach wspólnie dopingujący naszych skoczków narciarskich.

kibicowanie w zębie

Rodzinna atmosfera

Na miejscu panowała świetna rodzinna atmosfera, zarówno duzi, jak i mali aktywnie kibicowali biało-czerwonym. Niestety pomimo gorącego dopingu w ostatecznej klasyfikacji naszych zawodników zabrakło na podium w Pyeongchang. Mistrzem olimpijskim został Niemiec Andreas Wellinger, najlepszy z polskich zawodników Kamil Stoch zajął 4 miejsce, po nim na 5 uplasował się Stefan Hula, kolejni byli Maciej Kot -19 miejsce, natomiast Dawid Kubacki zajął miejsce 35.

kibicowanie w zębie

Galeria zdjęć

Galeria za uprzejmością Tatra Foto - tatrafoto.pl

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net