potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki 7, Ząb

Przywitanie Kamila Stocha w Zębie

W minioną sobotę na Bartolskim Wierchu w Zębie przywitany przez rodzinę, przyjaciół oraz wiernych kibiców został mistrz olimpijski, zwycięzca Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch.

Na miejsce imprezy Kamil wraz z żoną oraz pozostałymi członkami kadry, w tym Dawidem Kubacki przybył w pięknej białej dorożce prowadzonej przez góralski konny orszak. Kolumnie towarzyszyli mu również mieszkańcy Zębu, kibice z flagami oraz lokalne oddziały OSP. Początkiem powitalnej imprezy było przypomnienie największych sukcesów skoczka z minionego sezonu oraz wspólne odśpiewanie hymnu narodowego.

W kolejnej części, Kamil Stoch wspólnie z małżonka odpowiadali o na pytania przygotowane przez organizatorów. Jaki jest jego przepis na sukces? Jakie ma plany na najbliższe tygodnie? Kiedy przeprowadzi się do domu budowanego w Zębie? To tylko niektóre z poruszonych na scenie kwestii.

Po krótki wywiadzie udzielonym przez naszego mistrza olimpijskiego nadeszła kolej na gratulacje oraz upominki od Gości specjalnych, którzy przybyli na miejsce. Były wśród nich między innymi: senator Jan Hamerski, posłanka Anna Paluch, poseł Edward Siarka, Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak oraz Starosta tatrzański Piotr Bąk.

Ostatnim z prezentów przygotowanych dla "orła z Zębu" był ogromny, ponad 100 kg tort z wypiekami w kształcie nagród zdobywanych przez Kamila w poszczególnych konkursach skoków narciarskich.

Zwieńczeniem imprezy był koncer zespołu Zakopower.

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net