potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki 7, Ząb

Zawody narciarskie 2022 - tak się rodzą talenty

W pierwszą niedzielę lutego, jak co roku, odbyły się Zawody Narciarskie w zjeździe slalomem. Pogoda dopisała, choć wiatr nie dawał za wygraną. Dzieci i dorośli, młodsi i starsi, mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami, zjeżdżając slalomem GIGANT. Zawody rozpoczęły się o 10:00.

Zawodnicy spisali się świetnie! Mamy prawdziwy powód do dumy, bo byliśmy świadkami takich zjazdów, że szczena opada! Uczestników podzielono ze względu na wiek. Dla dzieci przewidziano aż trzy:

  1. do lat 6,
  2. 7-10 lat,
  3. 11-14 lat,
  4. 15-17 lat.

Dla dorosłych uczestników:

  1. 18-35 lat,
  2. 36-49 lat,
  3. 50 lat i powyżej.

Zawodnicy pokazali klasę!

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i medale. Dziękujemy Wam i trzymamy kciuki w kolejnych zmaganiach! To prawdziwa radość, widzieć tylu ambitnych uczestników. Mamy nadzieję, że będziecie szlifować swoje talenty i rozwijać technikę jazdy. Kto wie, może kiedyś zobaczymy Was na telebimie, oglądając olimpiadę?

Od 12:00 mogliśmy uczestniczyć w zmaganiach naszych skoczków na olimpiadzie. To południe zapamiętamy wszyscy - nasz Dawid Kubacki zdobył brązowy medal! W dodatku czas umilała nam góralska muzyka w wykonaniu Zespołu Regionalnego "Zbójnicek". Kibice pomogli także w akcji charytatywnej, kupując pyszne babeczki. Zebrana kwota przeznaczona będzie na leczenie chorej Natalki.

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net