potoczki-ikony

Nasz piękny region

Aktualności / Blog

Potoczki 7, Ząb

Otwarte zawody narciarskie - slalom gigant 2024

Kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć na naszej stacji narciarskiej zawodników Otwartych Gminnych Zawodów Narciarskich, którzy próbowali swoich sił w Slalomie Gigancie.

Jak zawsze zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci i młodzieży, co nas niezwykle cieszy. Mimo kapryśnej pogody, która kilka razy postraszyła nas deszczem, zawody odbyły się bez przeszkód, a na czas zjazdów nad stokiem zagościło słoneczko, wprowadzając wesołą atmosferę i mnóstwo dobrej energii.

Zawody rozpoczęliśmy o godzinie 12:00, a na ich uroczystym otwarciu pojawiła się Pani Wójt Gminy Poronin – Anita Żegleń, która przywitała przybyłych gości oraz zawodników.

Kiedy pierwsi zawodnicy wystartowali – na stoku rozbrzmiała góralska muzyka zespołu Zbójnicek z Zębu. Nie zabrakło też różnego rodzaju przysmaków, takich jak tradycyjna kwaśnica, kiełbaski i oscypki z grilla czy szarlotka lub gofry.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zajętych miejsc i samego udziału w zawodach. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomagali w organizacji i prawidłowym przebiegu tego wydarzenia. Zostawiamy wam porcję zdjęć i zapraszamy za rok na kolejne zawody.

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net