potoczki-ikony

Ośrodek narciarski Potoczki

Baza noclegowa

Potoczki 7, Ząb

Pokoje gościnne u Papieża

Nasz dom położony jest na skraju miejscowości, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Cisza, spokój i świeże górskie powietrze, pozwolą Państwu na prawdziwy relaks i obcowanie z urokami Podhala.

Z okien naszego domu spoglądać można na całą panoramę Tatr, pachnący las lub Babią Górę. Co rano obudzi Was śpiew ptaków a dogodne położenie sprawi, że będziecie mieli blisko do najlepszych atrakcji Podhala.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 5 pokoi gościnnych, w których łączna ilość miejsc to 16. Chcemy aby spędzony u nas czas minął Państwu w ciszy, spokoju i jak najlepszych warunkach do wypoczynku, dlatego kierujemy swoją ofertę głównie do rodzin z dziećmi oraz turystów indywidualnych, ceniących sobie przyjazną, domową atmosferę.

Nasz dom otacza duży ogród, gdzie latem można grillować, opalać się czy też grać w piłkę. Państwa pociechy mają gdzie pobiegać, bawić się i budować domki z piasku ( w piaskownicy ). Zimą natomiast, daje możliwość jeżdżenia na sankach i jabłuszkach, można lepić bałwana , budować igloo lub rzucać śnieżkami, krótko mówiąc tutaj możecie czuć się swobodnie.

 


 Dane kontaktowe:

Adres: ul. Ząb 9g, Tel: +48 18 20 713 70, +48 507 697 905
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www: www.upapieza.pl


Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net